قیمت ترجمه

‍ نحوه برآورد قیمت ترجمه مقاله ISI، کتاب، و متون عمومی

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مقاله ISI و ویراستاری گرامری آن در ترجلیت در مقایسه با عرف کشور بسیار پایین است. دلیل آن هم عدم وجود واسطه بین مشتریان و مترجمان است. در پایین همین صفحه مشتریان محترم می‌توانند با استفاده از ماشین حساب ترجمه یک برآورد کلی از قیمت ترجمه مقاله ISI خود داشته باشند. عمده فعالیت های ترجمه در ترجلیت مربوط به ترجمه فارسی به انگلیسی متن و ترجمه انگلیسی به فارسی متن است. متن ها عمدتا مقاله ISI و کتاب های تخصصی هستند. البته ترجمه در ترجلیت به زبان آلمانی، فرانسوی، و روسی نیز صورت می گیرد.

برای محاسبه قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی یا هر سفارش دیگری تنها کافیست تعداد کلمات را وارد کنید. سپس در صورت لزوم نوع متن، کیفیت و نوع سفارش را دقیقا مشخص کنید تا قیمت دقیق تری برایتان محاسبه شود.

چرا سه قیمت ترجمه ارائه می‌شود؟

قیمت‌ها در سه سرعت مختلف براساس شرایط و انتخاب مشتری ارائه می‌شود. در ماشین حساب قیمت ترجمه، قیمت‌ها برای هر سه سرعت نمایش داده می‌شود. توجه کنید که قیمت‌های این صفحه صرفا برای اطلاع شما است و اینکه بتوانید برآوردی از تعرفه‌های ترجلیت داشته باشید. در نهایت پس از ثبت سفارش میتوانید از بین این سه سرعت با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب و هزینه آن را پرداخت کنید. سفارش در بازه زمانی درخواستی شما تحویل داده می‌شود.

توجه کنید این زمان تنها مربوط به تحویل آخرین نسخه از فایل ترجمه که در واقع فایل نهایی است می‌شود. در صورت اعتراض مشتری و اصلاح فایل طبیعتا زمان بررسی اعتراض و اصلاح فایل به این زمان افزوده می‌شود. اصلاح فایل در صورت اعتراض بجای مشتری هزینه‌ای برای مشتری در بر نخواهد داشت. اصلاحات مقاله تا جایی که مشتری کاملا از نتیجه کار راضی باشد ادامه پیدا خواهد کرد. باید این موضوع را خاطر نشان کرد که تیم حرفه‌ای مشغول بکار در تیم ترجلیت کیفیت بالایی را به مشتریان ارائه می‌دهد بطوریکه نیاز به مرحله اعتراض نخواهد بود.

انواع سفارشات

تقریبا تمامی سفارشات در سه دسته کلی مقاله تخصصی ISI، کتاب، و متن عمومی قرار می‌گیرند. بنابراین براحتی این مورد را می توانید انتخاب کنید. در صورتی که مورد سفارش شما هیچ کدام از موارد فوق نبود نزدیک ترین مورد به آن را انتخاب کنید. در صورت ثبت سفارش هم این موضوع را در توضیحات ذکر کنید.

خدمات تیم ترجلیت مربوط به سه زبان پرکاربرد و رایج در دنیا است. زبان انگلیسی بیشتر از باقی زبان‌ها مورد توجه مشتریان محترم است. علاوه بر این، تیم ترجلیت خدمات ترجمه به زبان‌های روسی و فرانسوی را هم ارائه می‌دهد. شما مشتریان محترم می‌توانید با مراجعه به جداول قیمتی هزینه ترجمه‌ به زبان‌های گفته شده را مشاهده فرمایید. دقت داشته باشید که ترجمه به زبان‌های روسی و فرانسوی تنها با کیفیت تخصصی طلایی ارائه می‌شوند.

در مورد متون خاص مانند متون تخصصی رشته ریاضی به دلیل وجود روابط ریاضی فراوان و در صورت تمایل شما مشتری محترم برای تایپ این روابط قیمت آنها بر اساس گزینه تایپ فرمول‌های ریاضی که در صفحه ثبت سفارش موجود است محاسبه می شود.

گروه ترجلیت با قیمتی مناسب خدمات ترجمه و ویرایش متون تخصصی را با کیفیت بالایی به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. مشتریان محترم توجه داشته باشند که قیمت ترجمه نهایی ممکن است با توجه به شرایط خاص هر سفارش اعم از وجود جداول و فرمولهای ریاضی و درخواست‌های مشتری با قیمت‌های ترجمه ارائه شده در این صفحه متفاوت باشد.

همچنین توصیه می شود برای آگاهی بیشتر از روند کار صفحه مربوط به قوانین و مقررات را نیز مطالعه بفرمایید.

تخفیف حجمی

تخفیف حجمی در ترجلیت براساس تعداد کلمات به هزینه سفارش تعلق می‌گیرد. بدین صورت که هر چه تعداد کلمات تا سقف مشخصی بیشتر شوند تخفیف بیشتری بر کل قیمت لحاظ می‌شود. جزئیات این تخفیف‌ها را می‌توانید در جدول تخفیف حجمی در همین صفحه مشاهده کنید.

ارسال سفارش ترجمه

جدول قیمت‌ها

نوع سفارش را انتخاب کنید:

گزینه ها کیفیت معمولی کیفیت تخصصی نقره ای کیفیت تخصصی طلایی
هزینه (هر کلمه)
گارانتی کیفیت 3 روز پس از تحویل 1 ماه 3 ماه - تا اعلام نتیجه داوری (برای مقالات ISI)
تخفیف حجمی تا 20 درصد تا 20 درصد تا 20 درصد
بازخوانی
تحویل بخش به بخش
بازخوانی دوم

تخفیف حجمی

در ترجلیت قیمت گذاری از تعداد کلمات متاثر است. بدین صورت که هر چه تعداد آنها بیشتر شود بر کل قیمت تخفیف اعمال می شود. این تخفیف به شرح جدول زیر می باشد. همچنین برای داشتن برآورد بهتر از حجم کار خود بطور تقریبی می توان گفت هر صفحه استاندارد کتاب شامل 250 تا 300 کلمه است.

تعداد کلمات درصد تخفیف
کمتر از 10000 کلمه 0 درصد
بین 10000 تا 30000 کلمه 10 درصد
بین 30000 تا 50000 کلمه 15 درصد
بیشتر از 50000 کلمه 20 درصد

ماشین حساب ترجمه

با استفاده از ماشین حساب ترجمه می‌توانید براحتی و قبل از ثبت سفارش یک برآورد کلی از هزینه سفارش خود داشته باشید. توجه داشته باشید که قیمت‌های ارائه شده در ماشین حساب ترجمه کلی بوده و احتمال دارد هزینه اصلی و نهایی سفارش با توجه به موارد درخواستی مشتری بیشتر شود. البته در نظر داشته باشید که ثبت سفارش و قیمت‌گذاری نیز بصورت رایگان خواهد بود.

تعداد کلمات را وارد کنید
زبان سفارش خود را انتخاب کنید
کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کنید

قیمت ها در سه سرعت مختلف ارائه می شوند.

ارتباط با مدیریت

هر گونه سوال، انتقاد، و یا پیشنهاد خود را از طریق این قسمت مستقیما با مدیریت در ارتباط بگذارید:

برای برقراری ارتباط با شما و پاسخ به پیغام شما خواهشمندیم ایمیل خود را به طور صحیح وارد کنید.

پاسخ به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود.