ارسال سفارش ترجمه

نحوه ثبت سفارش

  • برای ثبت سفارش مشتریان محترم می‌توانند از طریق گزینه ارسال سفارش ترجمه در همین صفحه و صفحات دیگر اقدام به ثبت سفارش ترجمه خود کنند. در صورتی که قبلا سفارشی را ثبت کرده‌اید می‌توانید از صفحه شخصی خود نیز این کار را انجام دهید.
  • پس از ثبت سفارش و دریافت ایمیل تایید از طرف سایت که حاوی رمز ورود است مشتریان محترم می‌توانند از طریق منوی پنل کاربری/ورود وارد صفحه شخصی خود شوند.
  • شناسه کاربری همان ایمیل ثبت شده هنگام ثبت سفارش ترجمه است.

توجه: حتما از ایمیلی استفاده کنید که به آن دسترسی دارید. تمامی اعلانات و تغییرات در وضعیت سفارش از طریق همان ایمیل به اطلاع مشتریان محترم میرسد. 

  • مشتریان محترم می‌توانند تمامی پیگیری‌ها و امور مربوط به سفارشات خود را از طریق صفحه شخصی خود انجام دهند.
  • تمامی مکاتبات در مرحله اول از طریق صفحه شخصی قابل انجام است.
  • ارسال فایل اضافه (تا آخرین مرحله) و یا لغو سفارش (تا قبل از پرداخت هزینه) از طریق صفحه شخصی قابل انجام است.
  • اعتراض به نتیجه سفارش نیز از صفحه شخصی قابل انجام است و در اسرع وقت پیگیری می‌شود.
  • فایل ترجمه شده نیز به صفحه شخصی ارسال می‌شود. پس از ارسال فایل ترجمه گزینه مربوط به دانلود آن ظاهر میشود.

هر سفارش ترجمه دارای یک شماره سفارش است که مشتریان محترم در صورت نیاز به پشتیبانی باید شماره سفارش خود را ذکر کنند. در صورتی که از صفحه شخصی خود این پیگیری‌ها را انجام می‌دهید نیازی به اعلام شماره سفارش نیست. 

مشتریان محترم برای برآورد قیمت سفارش خود می‌توانند از ماشین حساب موجود در صفحه قیمت ترجمه استفاده نمایند. قیمت نهایی سفارش ممکن است با توجه به درخواستهای مشتری متفاوت و اندکی بیشتر از قیمت برآورد شده باشد.

برای انجام هر سفارش ترجمه زمان مشخصی باید صرف شود که در زمان اعلام قیمت مطابق با سرعت های موجود در صفحه قیمت ترجمه به مشتری اعلام می‌گردد. 

به شدت توصیه می‌شود مشتریان محترم قبل از ارسال فایل سفارش خود از استاندارد بودن متن خود از لحاظ نگارشی و گرامری علی‌الخصوص برای سفارشات ترجمه تخصصی از زبان فارسی به انگلیسی اطمینان حاصل فرمایند. در ضمن رعایت نکات نگارشی در خصوص نگارش مقاله باعث هر چه روانتر شدن متن مقاله و کیفیت بیشتر در ترجمه می‌شود. توصیه می‌شود مشتریان محترم قبل از ارسال فایل سفارش این نکات نگارشی ساده اما مهم را مطالعه فرمایند.

در ضمن توصیه می‌شود مشتریان محترم جهت اطلاع از جزئیات، نحوه دقیق ثبت سفارش، و قوانین و مقررات حاکم بر روند کار به صفحه قوانین و مقررات مراجعه کنند.

با تشکر از انتخاب شما.

هدف ما رضایت و راحتی شماست.

ارسال سفارش ترجمه